Our Jobs

Manuális szoftvertesztelő

A Monster Code Corporation innovatív informatikai szolgáltatásokat és tanácsadást kínál ügyfelei számára. Székhelyünk San Francisco-ban található, európai irodánk pedig Budapesten. Világszínvonalú megoldásainkat, legyen szó szoftver-, mobil applikáció fejlesztésről, web design-ról vagy tesztelésről, jelentős szakmai múlttal rendelkező szoftvermérnök és weboldalfejlesztő csapatunk biztosítja. Szakterületeink: szoftverfejlesztés, outsourcing, startup incubation.

A munka leírása

Különböző web és mobil applikációk tesztelése változatos projekteken.​​​
Feladatok

  • Webalkalmazások és mobil applikációk tesztelése manuális módon
  • Együttműködés fejlesztő kollégákkal és a partnerekkel
  • Release csomagok tesztelése
  • Teszt dokumentáció írása és validálása egyaránt
  • Felhasználói kézikönyv írása

Elvárások

  • 1 – 3 éves tesztelési tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Tesztelési módszertanok ismerete
  • Jártasság agilis módszertanban

Jelentkezni önéletrajzzal az alábbi email címen lehet: hr@monster-code.com