Our Jobs

Senior Java fejlesztő

A Monster Code Corporation innovatív informatikai szolgáltatásokat és tanácsadást kínál ügyfelei számára. Székhelyünk San Francisco-ban található, európai irodánk pedig Budapesten. Világszínvonalú megoldásainkat, legyen szó szoftver-, mobil applikáció fejlesztésről, web design-ról vagy tesztelésről, jelentős szakmai múlttal rendelkező szoftvermérnök és weboldalfejlesztő csapatunk biztosítja. Szakterületeink: szoftverfejlesztés, outsourcing, startup incubation.

A munka leírása

Senior Java fejlesztőt keresünk, akinek feladata lesz az egyedi és változatos megoldások tervezése és fejlesztése nagyvállalati ügyfelek számára, agilis (SCRUM) környezetben.

Feladatok

  • Olyan termékek szakmai tervezésében és megvalósításában veszel részt, amelyek jobbá teszik a világot: IoT/M2M megoldások, mobil és médiakezelés
  • Üzleti igényekből user storyk megvalósítása
  • Integrációs folyamatok kialakításának tervezése és implementálása
  • Különféle technológiai megoldások hatáselemzése
  • Presales terület szakmai támogatása, juniorok mentorálása

Elvárások

  • Legalább 5 év Java fejlesztési tapasztalat a legújabb technológiák és eszközök ismeretével
  • Tervezési és dokumentálási készség, UML és Design Pattern ismeretek
  • Fejlesztési tapasztalat a következőkben: Spring Framework, Hibernate, JUnit, SQL
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás

Előny

  • Javascript (Angular) fejlesztési tapasztalat
  • IT biztonságtechnikai, kriptográfiai ismeretek
  • DevOps ismeret
  • Rendszerintegrációs tapasztalat
  • Több keretrendszer és technológia mélyebb ismerete
  • OCP minősítés

Jelentkezni önéletrajzzal az alábbi emailcímen lehet: hr@monster-code.com