Our Jobs

Vezető Java fejlesztő

A Monster Code Corporation innovatív informatikai szolgáltatásokat és tanácsadást kínál ügyfelei számára. Székhelyünk San Francisco-ban található, európai irodánk pedig Budapesten. Világszínvonalú megoldásainkat, legyen szó szoftver-, mobil applikáció fejlesztésről, web design-ról vagy tesztelésről, jelentős szakmai múlttal rendelkező szoftvermérnök és weboldalfejlesztő csapatunk biztosítja. Szakterületeink: szoftverfejlesztés, outsourcing, startup incubation.

A munka leírása

Hazai és nemzetközi, meglévő és új projektekben szoftverek tervezésében, fejlesztésében való aktív részvétel. Szakmai projektirányítás, fejlesztések szakmai felügyelete és támogatása.​

Feladatok

  • Technológiai stack kialakításában való közreműködés
  • Aktív részvétel a fejlesztés teljes életciklusában
  • Code review-k megszervezése és vezetése
  • Junior fejlesztők mentorálása
  • Üzleti döntés-előkészítési folyamatok támogatása
  • Szakmai egyeztetések az ügyféllel

Elvárások

  • 5 év J2EE tapasztalat, Spring, JMS, JPA, Hibernate
  • Alkalmazásszerverek: Tomcat, vagy JBoss
  • Adatbázisok: Oracle, MySQL, PostgreSQL
  • Alapszintű UNIX/Linux ismeretek
  • Modern technológiák iránti elkötelezettség
  • Középszintű angol nyelvtudás

Jelentkezni önéletrajzzal az alábbi email címen lehet: hr@monster-code.com